افتتاح کارگاه متمرکز فرش دستباف در کرمانشاه

افتتاح کارگاه متمرکز فرش دستباف در کرمانشاه

کارگاه متمرکز فرش دستبافبا ظرفیت تولید ۴۰۰ متر مربع در سال و اشتغال ۱۰۰ نفر در شهر گهواره از توابع شهرستان دالاهو آغاز به کار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ احسان باقرخانی؛ معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان در مراسم افتتاح بزرگترین کارگاه فرش دستباف ضمن تاکید بر تولید فرش دستباف بر اساس سلیقه مشتری از لحاظ تنوع نقوش،ظرافت و استفاده از مواد اولیه با کیفیت گفت: این کارگاه با ظرفیت تولید ۴۰۰ متر مربع در سال و اشتغال ۱۰۰ نفر در  شهر گهواره از توابع شهرستان دالاهو ایجاد شده است.
باقرخانی در ادامه افزود: بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده پیش بینی می شود با توسعه این کارگاه، ظرفیت تولید به ۲۰۰۰ متر مربع در سال و اشتغال ۵۰۰ نفر برسیم.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان در پایان یادآور شد:این کارگاه با سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد ریال که ۱۰۰ درصد آن آورده سرمایه گذار بوده و از تسهیلات استفاده ننموده است.
روجا احمدی؛ رییس اداره فرش سازمان گفت:مراسم افتتاحیه با حضور جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در شهرستان  گهواره از توابع دالاهو برگزار شد.

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید