نشست هم‌اندیشی ویدئو کنفرانسی برگزاری بیست‌ونهمین نمایشگاه فرش دستباف در اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش ایران تشکیل شد

نشست هم‌اندیشی ویدئو کنفرانسی برگزاری بیست‌ونهمین نمایشگاه فرش دستباف در اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش ایران تشکیل شد

رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: بیست و نهمین نمایشگاه فرش دستباف با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هم زیستی با ویروس کرونا به صورت حضوری و مجازی برگزار می شود

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، فرح ناز رافع در این نشست که به دعوت رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش ایران و با حضور جمع کثیری از روسای اتحادیه صنف فروشندگان فرش دستباف تهران و استانی، اتحادیه های تولیدکنندگان و صادرکنندگان استان،اتحادیه های استانی فرش دستباف روستایی ایران اتحادیه های شهری و روستایی و مدیریت نمایشگاههای داخلی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به صورت حضوری و ویدئو کنفرانس تشکیل شد، بر لزوم برگزاری این نمایشگاه با رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.
فرح ناز رافع در جلسه، جزئیات کامل برنامه ها و رویدادهای نمایشگاه را اعلام کرد و قرار شد در جلسه کمیسیون بازار داخلی مورد بررسی قرار و در مورد آن تصمیم گیری شود. 
رافع افزود: تدوین آیین نامه انضباطی حضور در نمایشگاه و برخورد با متخلین در جهت بالا بردن سطح کیفی خدمات، رعایت حقوق مشتریان و برخورد با متخلفان از دیگر مواردی ست که در جلسه نام برده شده محور بررسی قرار می گیرد. 
مدیریت نمایشگاههای داخلی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران از هماهنگی به عمل آمده بین با ستاد کرونا طبق موازین جهانی اطلاع داد و افزود، این اصول و پروتکل‌های برگزاری نمایشگاه در شرایط خاص بحران کرونا در سطح جهانی دریافت و در دستور کار قرار گرفته است.
رافع گفت: نمایشگاه فرش دستباف تهران، حلقه اتصال با دیگر نمایشگاه ها از جمله اکسپوی دوبی و نمایشگاه تخصصی اوراسیا تهران خواهد بود و برای آن تمهیداتی اندیشیده شده است.
شرکت تجارت پیشگان راه آرمان، مجری نمایشگاه بیست و نهم اعلام کرد: فراخوان حضور و اعلام هزینه شرکت در نمایشگاه، بزودی در سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه بارگزاری می شود.

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید