تشکیل جلسه

تشکیل جلسه"کمیسیون تامین، تولید و اشتغال" ستاد عالی راهبری فرش دستباف کشور

تشکیل جلسه"کمیسیون تامین، تولید و اشتغال" ستاد عالی راهبری فرش دستباف کشور

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، چهارمین جلسه " کمیسیون تامین، تولید و اشتغال" ستاد عالی راهبری فرش دستباف" با دستور جلسه بررسی بسته بیمه قالیبافان اعم از بیمه تکمیلی، عمر و حادثه ، ارائه گزارش کمیسیون ماده یک درخصوص تعرفه ابریشم وارایه گزارش وضعیت واردات مواد اولیه فرش دستباف و شرایط فعلی بازار تامین با حضور سرپرست معاونت تولید و اعضای کمیسیون برگزار شد.

در ابتدا نماینده شرکت سهامی بیمه ایران، ضمن ارایه توضیحاتی درخصوص بسته درمانی و تکمیلی برای قالیبافان با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر ، به ارایه شرح مختصری از نرم افزار الکترونیکی بیمه ایران به نام (صدا) و پکیج های بیمه ای(این پکیج بیمه ای باتوجه به اقتصاد خانواده شکل یافته)، بیمه تکمیلی و تسهیلات ارایه پرداخت.

در ادامه نماینده کمیته امداد امام خمینی با معرفی شرکت بیمه مددجویان و کارمندان به نام مهر امداد توضیحاتی به جهت مقایسه بیمه کمیته و بیمه ایران ارائه کردند. 

در ادامه سرپرست معاونت تولید به بیان خلاصه ای از اقدامات مرکز ملی فرش ایران برای کاهش تعرفه واردات ابریشم  در کمیسیون ماده یک پرداخت و گزارشی از وضعیت واردات مواد اولیه فرش دستباف و شرایط فعلی بازار تامین مواد اولیه ارایه نمود. وی در ادامه نقطه نظرات مرکز ملی فرش ایران را به ذینفعان ارائه کردند.

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید