پیام تبریک رئیس مرکز ملی فرش ایران به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک رئیس مرکز ملی فرش ایران به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

فرح ناز رافع در پیامی، فرا رسیدن روز جهانی «ارتباطات و روابط ‌عمومی» را به صاحب نظران و فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، فرح ناز رافع در پیامی، فرا رسیدن روز جهانی «ارتباطات و روابط‌عمومی» را به فعالان و تلاش گران این حوزه تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است:

روابط عمومی و ارتباطات یک حوزه تاریخی، فرهنگی و اندیش مندانه است و بدون تردید تغییر و تحولات بسیاری را در جوامع مختلف تجربه کرده و به عنوان یک مفهوم و یک فعالیت ارتباطی بر  افکار عمومی و فعالیت های فعالان اجتماعی، اقتصادی و سیاسی تاثیر گذار است .

روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل  و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است و نقش تعیین کننده‌ای در افزایش آگاهی‌های آحاد جامعه، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی برعهده دارد. اهمیت جایگاه روابط‌عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است بر همگان آشکار شده، و نقش مهم آن را در پیشبرد اهداف‌،  نهادها  و سازمان‌ ها بیش از پیش نمایان است..

بدون تردید سلامت ملی، فرهنگی و فکری هر جامعه امرهون تلاش های شبانه روزی فعالان این عرصه است. از همین روست که این روز وام دار و ادای دین به همه آنانی است که با آینده اندیشی، فرهیختگان علم اخلاق بوده و نقش مشاوران سازمان ها و نهادها را عهده دار هستند و  با همه هستی خویش برای ارزش های  متعالی آن تلاش می کنند.

27 اردیبهشت ماه 1399که به نام «روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی» نام گذاری شده، فرصت ارزشمندی ست برای ادای سپاس و احترام به همه دست اندرکاران این عرصه و بر خود واجب می دانم این روز عزیز را به طور ویژه به عزیزان مرتبط با حوزه فرش دستباف ایران، تبریک بگویم و برای آنان در این مسیر دشوار، موفقیت، حساسیت و آرزوی توفیق روزافزون دارم .

این روز خجسته بر شما گرامیان مبارک

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید