ایام الله دهه فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مبارک باد

ایام الله دهه فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مبارک باد

سالروز شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی مبارک باد.

 

💐💐💐💐💐💐💐🇳🇪🇳🇪🇳🇪🇳🇪🇳🇪🇳🇪🇳🇪

 

🔷بسم الله الرحمن الرحیم

🔹سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) ، شهدای انقلاب و  جنگ تحمیلی و به ویژه شهدای خط مقاومت علی الخصوص شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گرامی میداریم و این روزهای باشکوه را که عزت و سربلندی را برای ایران اسلامی با تدبیر و درایت رهبر عزیز انقلاب ، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) به همراه داشته و دارد را به عموم ملت ایران و به ویژه جامعه بزرگ فرش دستباف ایران تبریک و تهنیت عرض می کنم. 

🔹در این مقطع حساس و در راستای مقابله با توطئه های کور دشمن ، حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه نمایشی از اقتدار و  وحدت بین مردم و مسئولان که پاسداران بحق نظام و حرم و حریم ولایت هستند، خواهد بود. 

 🔹از عموم مردم عزیز کشور و جامعه بزرگ فرش دستباف ولایت مدار دعوت به عمل می آورم تا يكبار ديگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ، نمایشی از وحدت ملی و تجدید بیعت با رهبر عزیز انقلاب اسلامی و آرمان های امام و شهداء داشته باشیم.

🔹بی شک حضور همه ما در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن ماه صحنه هایی زیبا و ماندگار خلق خواهد کرد و توطئه های دشمنان قسم خورده این نظام و کشور بار دیگر خنثی می گردد.💐💐💐💐💐💐💐ر
رافع رئیس مرکز ملی فرش دستباف ایران

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید