رییس مرکز ملی فرش ایران در دیدار با خانواده جانباز شهید علیرضا خراسانی: قدردان شهدای قالیباف هستیم

رییس مرکز ملی فرش ایران در دیدار با خانواده جانباز شهید علیرضا خراسانی: قدردان شهدای قالیباف هستیم

فرخ ناز رافع و هئیت همراه ضمن دیدار و تجلیل از شهدا، جانبازان و ایثارگران، با خانواده بزرگوار جانباز شهید علیرضا خراسانی در گلستان، با آرمان های شهیدان و مدافعان والا مقام هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، فرخ ناز ارفع، در دیدار با خانواده جانباز شهید علیرضا خراسانی ضمن قدردانی از ایثار و شهامت این شهید گفت: حمایت مادی و معنوی جامعه قالی بافان در ۸ سال جنگ تحمیلی نشان از فداکاری این عزیزان در دفاع از کشور بوده است و اینگونه دیدارها فرصت را در اختیارمان قرار می‌دهد تا از خانواده‌های شهدای قالی باف تجلیل کنیم.

وی در ادامه افزود: در تلاش هستیم با کمک بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور ، شهدا و جانبازانی که در حوزه قالی بافی فعالیت داشتند، شناسایی ‌و ضمن قدردانی از خانواده‌هایشان، گره‌ای از مشکلات‌شان باز کنیم.

خانواده شهید خراسانی با ابراز خرسندی از حضور رییس مرکز ملی فرش ایران در استان گلستان و دیدار با آنها درباره این شهید گفتند: حاج علیرضا خراسانی در عملیات آزادسازی خرمشهر دچار ضایعه نخاعی شد و پس از ۳۴ سال تحمل درد و رنج به فیض شهادت رسید. وی در حوزه قالی بافی فعالیت داشت و به دلیل علاقه بسیار زیاد به فرش از بافندگان این هنر ایرانی حمایت می‌کرد.

در پایان، رئیس مرکز ملی فرش ضمن ارج نهادن به مقام شهدای قالی باف گفت: در اولیت‌مان است که در سفرهای استانی با خانواده‌های شهدای قالی باف دیدار کنیم و پای درددل آنها بشینیم.

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید