توافق ایران و عراق برای توسعه همکاری های نمایشگاهی

توافق ایران و عراق برای توسعه همکاری های نمایشگاهی

رایزن بازرگانی ایران در عراق از توافق دو کشور برای توسعه همکاری های نمایشگاهی خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، به نقل از ایرنا، رایزن بازرگانی ایران در عراق با اشاره به امضای یادداشت تفاهم همکاریهای نمایشگاهی ایران و عراق فیمابین شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران و شرکت نمایشگاههای بین المللی و خدمات تجاری عراق گفت: دراین سند هفت محور توسعه همکاریهای نمایشگاهی مورد توافق قرارگرفت و مقررشد طرفین برای استفاده حداکثری از ظرفیت رویدادهای نمایشگاهی برای افزایش روابط تجاری دو کشور به شکل مناسبی اقدام نمایند .

 "ناصر بهزاد" اظهار داشت: معرفی کالاها و خدمات ایرانی از طریق توسعه نمایشگاه ها-مشارکت در نمایشگاه های بین المللی-برپایی نمایشگاههای تخصصی-انجام اقدامات ترویجی -تهاتر فضای نمایشگاهی-تدوین اولویت های نمایشگاهی -مشارکت در کنفرانسهای نمایشگاهی و اطلاع رسانی تجاری و ایجاد ساختارهای نمایشگاهی در قالب قوانین اکسپو ازجمله محورهای مهم توافقات می باشد.
رایزن بازرگانی ایران درعراق افزود: این یادداشت تفاهم از سالجاری قابل اجراست و تا پنج سال آینده قابلیت تمدید خواهد داشت .

 بهزاد یادآور شد: معرفی محصولات با کیفیت ایرانی و برنامه ریزی برای تثبیت توزیع -دسترسی مستقیم و بازاریابی تولیدات از طریق نمایشگاههای دو کشور فرصت خوبی برای افزایش رویکردهای اقتصادی و ارتقاء صادرات غیرنفتی کشورمان می باشد .

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید