تشکیل ششمین جلسه ستاد نمایشگاه بیست و هشتم فرش دستباف ایران

تشکیل ششمین جلسه ستاد نمایشگاه بیست و هشتم فرش دستباف ایران

ششمین جلسه ستاد برگزاری بیست و هشمین نمایشگاه فرش دستباف امروز صبح با حضور اعضا در مرکز ملی فرش ایران تشکیل جلسه داد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، ششمین ستاد این رویداد برای بررسی چگونگی اجرای آن در مرکز ملی فرش ایران تشکیل شد.

در آغاز این نشست گزارشی از برگزاری اقدامات مرکز برای تسهیل صادرات فرش ایران از سوی معاون امور اقتصادی و بازاریابی مرکز ملی فرش ایران ارائه شد و در ادامه اقدامات انجام شده برای نمایشگاه سال جاری و برنامه های پیش بینی شده مطرح و ویژگی های رویداد پیش رو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ادامه دستپاک رئیس مرکز ملی فرش ایران، ضمن معرفی شرکت سهامی فرش دستباف ایران به عنوان مجری برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف، افزود: باید در نمایشگاه امسال شاهد حضور پرشورتر ذینفعان این هنر-صنعت باشیم. اذا ایشان تاکید داشتند که مشارکت کنندگان در خصوص معرفی برند خود و تبلیغات اقدام موثر داشته باشند.

هم چنین نمایندگان تشکل های فرش دستباف کشور با حضور در مرکز ملی فرش ایران به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند و بایسته های نمایشگاه بیست و هشتم را مرور کردند.

اعضای ستاد ضمن بیان دغدغه ها و دیدگاه های خود برای بهبود کیفیت حضور مشارکت کنندگان بر الزام به داشتن معرفی نامه از اتحادیه ها و تشکل های رسمی فرش که برای همه متقاضیان در سایت شرکت سهامی فرش ایران بارگزاری خواهد شد، تاکید کردند.

در ادامه آخرین مهلت ثبت نام پنجم مرداد ماه امسال اعلام شد لذا علاقه‌مندان می توانند تا این تاریخ و از طریق سایت شرکت سهامی فرش ایران، ثبت نام  را انجام دهند و مهلت ثبت‌نام تمدید نخواهد شد.

گفتنی ست بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران سوم تا نهم شهریور ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

 

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید