حضور رییس مجلس شورای اسلامی و ۷ وزیر و عضو هیات دولت در مراسم روز ملی صنعت و معدن ‌ ‌

حضور رییس مجلس شورای اسلامی و ۷ وزیر و عضو هیات دولت در مراسم روز ملی صنعت و معدن ‌ ‌

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، به نقل از شاتا، در این مراسم دکتر محمد جواد ظریف«وزیر امور خارجه»، دکتر علی لاریجانی«رییس مجلس شورای اسلامی»، عیسی کلانتری«معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست»، عزیز اکبریان«رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی»، عبدالناصر همتی«رییس کل بانک مرکزی»، امیر سرتیپ حاتمی «وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح»و نمایندگان انجمن ها و تشکل های بخش خصوصی حضور داشتند.

رحمانی، وزیر صمت در مراسم گرامی داشت روز ملی صنعت و معدن در سالن اجلاس سران گفت: از تشکل هایی که در برگزاری مراسم همکاری کردند و از نمایندگان مجلسی که علیرغم تعطیلی مجلس در این‌مراسم حضور داشتند، تشکر می کنم.

وی گفت: حضور اعضای هیات دولت در این مراسم خود پیام دارد و این حضور به معنای اعلام حمایت از صنعت و معدن و حوزه تولید است. شرایط جنگ اقتصادی را قبول داریم و متناسب با آن جلو آمدیم، یک سال از این جنگ و ۱۴ ماه از آغاز تحریم های جدید گذشته است.

وی افزود: صنعتگران‌ ما در این شرایط جنگ اقتصادی جهادگرانه عمل کردند. سخت ترین تحریمها بر ما اعمال شد و پیش بینی تعطیلی تولید را تا پایان سال ۹۷ داشتند که این نقشه با همت صنعتگران نقشه بر آب شد ما برنامه های منظمی برای امسال داریم، شاه بیت کار ما پارسال حفظ تولید موجود بود و امسال این راه را ادامه و تکمیل خواهیم کرد.

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید