اختصاص غرفه به دانشگاه های دارای رشته فرش در نمایشگاه بیست وهشتم

اختصاص غرفه به دانشگاه های دارای رشته فرش در نمایشگاه بیست وهشتم

مرکز ملی فرش ایران در بیست و هشمین نمایشگاه ‏فرش دستباف ایران غرفه هایی را به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ارایه دهنده رشته فرش اختصاص می دهد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ به منظور توسعه روابط و تعامل موثر و سازنده بین دانشگاه ها و بدنه تولید و عرضه فرش دستباف، این مرکز همچون سال های پیش به دانشگاه هایی که ارایه کننده رشته فرش دستباف هستند با رعایت شرایطی غرفه ای را در نمایشگاه بیست و هشتم واگذار می کند.

غرفه های یادشده به صورت رایگان واگذار می شود و فضای اختصاص یافته به هر دانشگاه، پس از دریافت درخواست و فرم ثبت نام ( پیوست می باشد) و بررسی شرایط اعلام خواهد شد.

گفتنی ست در صورت حضور آن موسسه در نمایشگاه، افزون بر حضور استادان و دانشجویان گرایش های مختلف رشته فرش دستباف، نسبت به ارایه یافته های علمی، مقالات پژوهشی منتشر شده در نشریات معتبر داخلی و بین المللی، پایان نامه های دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد و کتب و نشریات چاپ شده دانشگاهی در کنار معرفی شایسته توانمندی های آن مرکز علمی نیز اقدام مناسب صورت پذیرد.

بیست و هشمین نمایشگاه فرش دستباف ایران از سوم تا نهم شهریور ماه 98 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید