دوموتکس به زودی در آمریکای مرکزی و جنوبی به عنوان نماینده‌ی هانوفر برگزار خواهد شد.

دوموتکس به زودی در آمریکای مرکزی و جنوبی به عنوان نماینده‌ی هانوفر برگزار خواهد شد.

دوموتکس مکزیک درتاریخ ۱۵ تا۱۹ اکتبر ۲۰۱۹(۲۳ تا۲۷ مهر ۱۳۹۸) در مرکز کنوانسیون "Citibanamex" مکزیک برگزار خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، به نقل از عصر فرش  دوموتکس به زودی در آمریکای مرکزی و جنوبی به‌عنوان نماینده‌ی هانوفر برگزار خواهد شد.

این رویداد، نخستین همکاری "دویچه‌مسه" به عنوان شرکت مادرِ برگزارکننده نمایشگاه‌های دوموتکس با گروه UBM، "مهم ترین شرکت صنعت نمایشگاهی در آمریکای لاتین" خواهد بود.

هدف از برگزاری دوموتکس مکزیک، به هم پیوند دادن بازارهای مکزیک و آمریکای جنوبی است. بازارهایی که به طور خاص به شرکت‌های ساختمانی، نمایندگی‌های مجاز فروش، تولیدکنندگان و طراحان داخلی، متکی هستند.

 بی شک این نمایشگاه بستری مناسب برای ارائه‌ی محصولات متنوعی از فرش و انواع کف‌پوش مانند: LVT، پارکت و تکنیک های کف سازی فراهم خواهد کرد و انتظار می رود که ازین طریق تقاضای مکزیکی ها برای خرید فرش و کف پوش تا سال۲۰۲۰ بیش از پیش افزایش یابد؛ که سبب افزایش یافتن تولید داخلی فرش و کف‌پوش مکزیک هم خواهد شد.

دلیل اصلی تصمیم "دویچه‌مسه" برای انتخاب مکزیکوسیتی به عنوان مکان پنجم برای نمایشگاه بین‌المللی دوموتکس، رشد و توسعه‌ی پویای بازار مکزیک است.  

 سازمان دوموتکس مکزیک، بعنوان نماینده دویچه‌مسه، در راستای اهداف بین‌المللی خود، متعهد به خلق رویدادهای کلیدی کسب و کار از طریق پروژۀ دوموتکس در مکزیک است که سبب می‌گردد صنعت مکزیک هم به عرصه‌ی جهانی شدن قدم بگذارد.

بدین ترتیب، در سال جاری، تولیدکنندگان فرش و کفپوش از سراسر جهان فرصت دارند تا در دوموتکس مکزیکوسیتی "Expo CIHAC" شرکت کنند و از مزایای شبکه بین‌المللی و رو به رشد نمایشگاه های معتبر دوموتکس بهره ببرند.

تاریخ برگزاری: ۲۳ تا۲۷ مهر ۱۳۹۸ (۱۵تا۱۹ اکتبر۲۰۱۹ )

محل برگزاری: Centro Citibanamex ، Mexico City

 

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید