اعلام آمادگی سرمایه گذار برجسته مازندرانی برای ورود به حوزه اقتصادی و ورزشی بانوان

اعلام آمادگی سرمایه گذار برجسته مازندرانی برای ورود به حوزه اقتصادی و ورزشی بانوان

در این جلسه سرمایه گذار مجتمع بزرگ دنیای آرزو اعلام آمادگی کرد که در همه زمینه ها بویژه در بخش مسابقات، استارتاپ، بازاریابی مانند نمایشگاه فرش، صنایع دستی، سوغات و نظایر آن با امور بانوان و خانواده استانداری مازندران همکاری خواهد ...

 

به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مازندران، سمیه قاسمی طوسی در نشستی که با حضور فرهاد شاه‌سوارانی از سرمایه گذاران مازندران با موضوع ورزش و سلامت، و توانمندسازی زنان استان برگزار شد، اظهار داشت: حوزه زنان و مسائل مربوط به آن دارای گستردگی خاصی است، همه ما به نقش زن در پایداری، سلامت و پویایی خانواده معتقد و معترف هستیم از اینرو باید در حوزه زنان و رفع مشکلات آنها با حساسیت بیشتری وارد عمل شویم.

وی افزود: در جلسات مختلفی که برگزار می شود، استاندار محترم به عنوان نماینده عالی دولت در استان همواره به این بخش توجه داشته اند، علیرغم اینکه با محدودیتهای بودجه ای مواجه هستیم اما با تعاملی که از سوی دستگاههای اجرایی و سازمانهای مردم نهاد استان داریم؛ در حد توان به فعالیتهای سازنده در حوزه زنان ادامه می دهیم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در این جلسه که معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان نیز حضور داشتند، به کسب مدالهای رنگارنگی که از سوی بانوان این استان در بازیهای آسیایی، جهانی و المپیک به دست آمده است؛ به نقش ورزش در سلامت بانوان و ضرورت حمایت از بانوان بااستعداد در رشته های مختلف ورزشی پرداخت.

قاسمی طوسی از حسن توجه آقای شاه‌سوارانی به مقوله ورزش به خصوص ورزش دانش آموزی قدردانی کرد و گفت: تاسیس یک باشگاه ورزشی بزرگ در تمامی رشته های ورزشی مد نظر ایشان است و درخواست دارند که یک زمین مناسب در اختیارشان قرار داده شود.

وی افزود: با توجه به این که مازندران یک استان ساحلی است و از ظرفیت آن برای ورزشهای آبی استفاده نشده است، برگزاری اولین المپیاد ورزشهای آبی و ساحلی که اداره کل ورزش و جوانان مازندران در تدارک آن است، یقینا مورد توجه قرار می گیرد و اگر حمایتهای لازم در بخش دولتی و خصوصی صورت بگیرد، نتایج بسیار خوبی خواهد داشت.

 مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری چند رویداد استارت‌آپی شامل توانمندسازی زنان، کسب و کارهای خانگی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی اشاره کرد که مورد توجه آقای شاه‌سوارانی قرار گرفت.

در این جلسه بسیاری از برنامه های عملیاتی و در دست اقدام حوزه بانوان اعلام شد و سرمایه گذار مجتمع بزرگ دنیای آرزو اعلام آمادگی کرد که در این زمینه ها بویژه در بخش مسابقات، استارتاپ، بازاریابی مانند نمایشگاه فرش، صنایع دستی، سوغات و نظایر آن با امور بانوان و خانواده استانداری مازندران همکاری خواهد داشت.

شاهسوارانی حضور سرمایه گذران را در سواحل استان مهم دانست و افزود : یکی از دغدغه های من داشتن یک ساحل مدرن و در شآن گردشگران و مردم استان است و در صورت در اختیار داشتن بخشی از زمین های ساحلی آمادگی بهینه سازی و ایجاد زیرساخت های لازم برای میزبانی شایسته از گردشگران و هم استانی های مازندرانی را داریم .

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید