معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان خبر داد

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان خبر داد

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان از آغاز فرآیندبیست و سومین دوره انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی و سومین جایزه ملی نشان(برند) تجاری برتر ایران خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران به نقل از سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان ، درویش علی حسن زاده گفت : فرآیندبیست و سومین دوره انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی و سومین جایزه ملی نشان(برند) تجاری برتر ایران با اعلام فراخوان از سوی سازمان توسعه تجارت ایران آغاز شده و تجار و بازرگانان فعال و برتر می توانند در این فرآیندها شرکت نمایند .

به گفته حسن زاده ، در متن این فراخوان آمده است : سازمان توسعه تجارت ایران در راستای ماموریت سازمانی، تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش فعالان خستگی ناپذیر عرصه تولید و صادرات غیرنفتی، در نظر دارد صادرکنندگان نمونه ملی و برندهای برتر تجاری ایران در سال1398 را انتخاب، معرفی و با حضور مقامات عالی رتبه کشور مورد تقدیر قرار دهد. لذا از کلیه متقاضیان محترم در سطح کشور دعوت بعمل می­آید در صورت تمایل به شرکت در این رقابت ملی با مراجعه به سامانه میز خدمات الکترونیک سازمان توسعه تجارت به آدرس e.tpo.ir ثبت نام نمایند .

وی گفت : زمان ثبت نام در این فرآیندها از روز شنبه مورخ 98/3/11 شروع شده و تا پایان روز جمعه مورخ 98/3/31 ادامه خواهد داشت .

حسن زاده افزود : آدرس دبیرخانه این رویداد ، تهران- بزرگراه چمران- محل دائمی نمایشگاه­های بین­المللی تهران ، سازمان توسعه تجارت ایران ، دبیرخانه رویدادهای ملی و امور ترویج تجارت و شماره تلفن تماس نیز 22662561-021 می باشد .

 

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید