اولین جایزه کارآفرینی استاد ذوالانواری در زمینه فرش و صنایع دستی اهدا می‌شود

اولین جایزه کارآفرینی استاد ذوالانواری در زمینه فرش و صنایع دستی اهدا می‌شود

مدیرعامل مجمع خیران نخبه پرور فارس گفت: طی مراسمی روز دوشنبه 20 خردادماه از برگزیده اولین جایزه کارآفرینی استاد ذوالانواری در زمینه فرش و صنایع دستی تجلیل می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، دکتر حبیب شریف، مدیرعامل مجمع خیران نخبه پرور فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازه گفت: به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیت­های علمی و افراد صاحب نام و هم­چنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان همگان، مجمع خیران نخبه پرور استان فارس سالانه جوایزی را به­نام افراد حقیقی و حقوقی خوش نام و دارای سابقه درخشان در زمینه های مختلف تعریف، اعلام و متناسب با رشته تخصصی آن­ها به مشمولینی که دارای فعالیت های خاص و اثرگذار باشند، اعطاء می نماید.

وی اظهار کرد: جاری مجمع خیران نخبه پرور فارس با همکاری شرکت فرش ذوالانواری در سال گذشته طی فراخوانی از نو ارزش آفرینان و کارآفرینان برگزیده فعال در زمینه فرش و صنایع دستی با گرایش چوب که از ساکنین یا متولدین استان فارس ساکن در کشور بودند، برای شرکت در جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری (پدر گبه جهان) دعوت کرد.

مدیرعامل مجمع خیران نخبه پرور فارس با بیان اینکه پس از وصول مستندات لازم از طریق سامانه www.shiraz-feca.ir ، کمیته علمی این جایزه آثار را بررسی کردند، گفت: فرد یا افرادی که شرایط اولیه و حداقل امتیاز لازم را دارا بودند، در مرحله اول برگزیده شدند. سپس هیأت داوران منتخبین مذکور را مورد ارزیابی دقیق قرار داده و فرد برگزیده معرفی شد که طی مراسمی روز دوشنبه 20 خردادماه از وی تجلیل خواهد شد.

مجمع خیران نخبه پرور فارس یک سازمان مردم نهاد است که به همت جمعی از خیران و نیک اندیشان استان فارس در سال ۱۳۹۵ تاسیس گردید.

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید