رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان: استفاده از ظرفیت بسیجیان در حوزه نظارت هرمزگان

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان: استفاده از ظرفیت بسیجیان در حوزه نظارت هرمزگان

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: از ظرفیت بسیجیان محلات جهت گزارش گران فروشی و کم فروشی در سطح بازار به سامانه ۱۲۴ استفاده شود.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، به نقل از خبرگزاری مهر، خلیل قاسمی در جلسه با فرماندهی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان ضمن تبریک هفته بسیج سازندگی بیان کرد: در سال رونق تولید از ظرفیت بسیج سازندگی و پایگاه‌های بسیج استفاده ویژه می‌شود.

وی افزود: در سال گذشته خوشبختانه هیچ واحد صنعتی از چرخه تولید خارج نشد و در حوزه تولید و صادرات رشد مثبتی داشته ایم.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان عنوان کرد: باتوجه به تحریم بودن بنادر بزرگ در استان بهتر است از ظرفیت بنادر کوچک در شرق و غرب استان استفاده بهینه شود.

خلیل قاسمی در خصوص کالاهای اساسی افزود: خوشبختانه مشکلی در تأمین، ذخیره و توزیع کالاهای اساسی در استان نداریم.

وی بیان کرد: در سال گذشته با همکاری سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان و اتحادیه فرش دستباف استان یزد، در شهرستان بشاگرد چندین دوره آموزشی فرش دستباف برگزار گردید که خوشبختانه اکثر هنرجوها در حال حاضر مشغول به فعالیت و فروش فرش خود به اتحادیه فرش دستبافت یزد هستند.

سرهنگ سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) ضمن تقدیر و تشکر از مدیران سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان خاطرنشان کرد: در سال جاری توفیقی شده است برای استان در جهت برگزاری کنگره ملی شهدا و ما میزبان کل کشور با حضور مسئولین کشوری و لشکری در استان هرمزگان هستیم.

سرهنگ سالاری تصریح کرد: متأسفانه تاکنون استان هرمزگان در خصوص معرفی شهدای خود به مردم مظلوم واقع گردیده که هدف از برگزاری این کنگره زنده نگه داشتن یاد شهدا، معرفی شهدا به جوانان و نوجوانان و ادامه دادن راه شهدا می‌باشد.

وی افزود: با برگزاری کنگره شهدا جایگاه استان را در کشور به همه معرفی خواهیم کرد و نگاهمان به این کنگره این است که خود شهدا راه را برای ما هموار خواهند کرد و همگی به اندازه ارادتی که به شهدا داریم در همکاری برای برگزاری این کنگره تلاش خواهیم کرد.

 

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید