سرمایه‌گذاری؛ فرصتی برای فرهنگ‌سازی تولید و تجارت در کشور

سرمایه‌گذاری؛ فرصتی برای فرهنگ‌سازی تولید و تجارت در کشور

سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران نمایشگاه دائم صادرات و فرصت‌های سرمایه‌گذاری را فرصتی برای فرهنگ‌سازی تولید و تجارت در کشور دانست.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران به نقل از صنایع، سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران با تأکید بر اینکه چنین مراکزی اگر به درستی مدیریت و حمایت شوند می‌توانند زمینه‌ای برای توسعه فرهنگ برند در کشور و تقویت هویت رقابتی و هویت ملی شود، اظهار داشت:

امروزه هدف اصلی مخالفان ایران، هویت ملی مردم است و آنان با نشانه‌گرفتن این هویت در صدد ایجاد ناامیدی و بی‌اعتمادی و گسترش شکاف میان مردم و نظام هستند اما این کشور ذخائر عظیم تاریخی، فرهنگی، اقلیمی و صنعتی دارد که افتخارآمیز و غرورآفرینند و ما نباید بگذاریم که این هویت آسیب ببیند.

  ایجاد فضای مناسب برای رشد نسل جوان

محمدرضا مودودی با اشاره به اهمیت ایجاد فضای مناسب برای رشد نسل جوان و آینده سازان کشور، افزود:

این مرکز مجموعه‌ای است که به استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا حد زیادی با فضای کسب و کار و با برندهای برتر کشور از نزدیک آشنا شوند و در کنار شرکت های بزرگ، چشم انداز آینده خود را از ابتدای راه دیده و چالشهای مسیری که پیش رو دارند را پیش بینی کنند و برای تحقق آرزوها و آمال‌شان بکوشند و مبارزه کنند.

 ضرورت ترویج و ارتقای جایگاه برند ملی ایران

مودودی با اشاره به فرصت‌های سرمایه‌گذاری به عنوان فرهنگ‌سازی تولید و تجارت در کشور، بیان کرد:

فرآیند با ارزش تبدیل ایده به محصول با کمک ظرفیت علمی و ظرفیت اجرایی دو نسل جوان باتجربه، و در عین حال ایجاد فرصت هم‌اندیشی و آموزش و تحقیق و توسعه در این مکان، کل چرخه تولید ناب را کامل خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، دبیر کمیسیون ملی برند ایران در پایان اظهار داشت:

با توجه به ضرورت ترویج و ارتقای جایگاه نام و نشان تجاری و برند ملی ایران در عرصه بین المللی و اهمیت آن در تجارت خارجی کشور، این مرکز با حمایت سازمان توسعه تجارت می‌تواند بستر مساعدی برای همگرایی میان تولیدکنندگان، ایده پردازان و فعالان اقتصادی و تجاری ایجاد کند.

 

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید