عرضه مستقیم فرش دستباف ایرانی در دومین نمایشگاه دکوفرش

عرضه مستقیم فرش دستباف ایرانی در دومین نمایشگاه دکوفرش

دکوفرش جهت رونق بازار فرش دستباف ایرانی که شناسنامه فرهنگ این سرزمین است و حمایت از هنرمندان طراح، رنگرز، فرشباف و سایر تلاشگران زنجیره تولید فرش دستباف، اقدام به برگزاری نمایشگاهی در نگارخانه سلطانعلی مشهدی در شهر مشهد کرده است.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، در این نمایشگاه فرش که حجره شماره هفت نام دارد، مشتریان می‌توانند در میان انبوهی از فرش‌های عالی گلچین شده که تنوع زیادی در اندازه، رنگ، نقشه و قیمت دارند، فرش مورد پسند خود را در محیطی آرام با کمک مشاوران دکوفرش انتخاب کرده و با قیمتی خوب، به طور مستقیم از تولیدکننده خریداری کنند.

هر تخته از این فرش‌ها توسط کارشناسان خبره دکوفرش با دقت فراوان از میان صدها تخته فرش دیگر به شرط سلامت کامل بافت، انتخاب و در نمایشگاه عرضه شده است. بنابراین مشتریان حتی با دانش فنی اندک درباره فرش، می‌توانند فرش مورد پسند خود را با اطمینان کامل خریداری کنند.

شایان ذکر است که وجوه پرداختی مشتریان سریعاً و نقداً به تولیدکنندگان پرداخت می‌شود تا بی‌واسطه به دست هنرمندان طراح، رنگرز، فرشباف، و سایر تلاشگران زنجیره تولید فرش برسد و قدمی باشد جهت حفظ این هنر ملی.

شایان ذکر است بازدید برای عموم رایگان است.

این نمایشگاه در تاریخ 22 اردیبهشت ماه 98 در آدرس مشهد، ظلع غربی کوهسنگی، چارسوق هنر، نگارخانه سلطانعلی مشهدی برگزار خواهد شد. علاقه مندان می‌توانند از ساعت 18 تا 23 برای بازدید از نمایشگاه اقدام کنند.

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید