با حضور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس؛۳۳  پروژه زیربنایی و اقتصادی در استان بوشهر افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شد

با حضور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس؛۳۳ پروژه زیربنایی و اقتصادی در استان بوشهر افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شد

۳۳ طرح و پروژه زیربنایی و اقتصادی در سطح استان بوشهر با حضور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس، افتتاح و یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شد.

 

به گزارش مرکز ملی فرش ایران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت ۳۳ طرح و پروژه زیربنایی و اقتصادی در سطح استان بوشهر با حضور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس، افتتاح و یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شد.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری استان بوشهر، دستور افتتاح ۲۲ پروژه و آغاز عملیات اجرایی ۱۱ پروژه اقتصادی و زیر بنایی در حوزه‌های بهداشت و درمان، راه و شهرسازی، انرژی و نیرو، گردشگری، کشاورزی، صنعت و معدن و ورزشی را صادر کرد.

رئیس جمهور در ارتباط ویدئو کنفرانسی با شهرهای مختلف استان بوشهر، دستور افتتاح ۲۶ پروژه بهداشتی درمانی، ۶ طرح گردشگری، ۴۵۰ طرح و پروژه کشاورزی ، ۵ پروژه در حوزه راه و شهرسازی، یک طرح در حوزه صنعت و معدن، سه طرح در حوزه وزارت نفت و دو طرح ورزشی را صادر کرد.

همچنین در این جلسه با دستور رئیس جمهور عملیات اجرایی ۲۱ پروژه بهداشتی و درمانی، ۳ پروژه در بخش کشاورزی، ۲ پروژه راه و شهرسازی، ۳ طرح در بخش صنعت و معدن و یک طرح در حوزه نیرو آغاز شد.

مجموع این طرح ها در سطح استان برای ۵۱۰۹ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

در جلسه شورای اداری استان بوشهر با حضور رییس جمهور همچنین ۱۴ تفاهم نامه در حوزه‌های کشاورزی و شیلات، اقتصادی و ‌تولیدی و ‌همچنین خدمات تخصصی فناورانه و پژوهش های کاربردی و مطالعاتی بین استانداری بوشهر و بانک‌های عامل، صندوق کارآفرینی امید، مرکز ملی فرش ایران، ایدرو و جهاد دانشگاهی امضا شد.

 

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید