دیدار دبيركل كانون عالی كارفرمايان ايران با رئیس مرکز ملی فرش ایران

دیدار دبيركل كانون عالی كارفرمايان ايران با رئیس مرکز ملی فرش ایران

حمیدرضا سیفی دبيركل كانون عالی كارفرمايان ايران صبح امروز (دوشنبه) با رئیس مرکز ملی فرش ایران دیدارکرد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران كانون عالی كارفرمايان ايران به عنوان تنها نماینده بخش کارفرمائی ، در مذاکره با دولت و سازمان های داخلی و بین المللی مرتبط با حقوق و قوانین کار و تامین اجتماعی و سایر مسائل مرتبط با منافع کارفرمایان فعالیت می نماید. وی هدف از ایجاد این کانون را حقوق و دفاع از منافع مشروع و قانونی کلیه کارفرمایان و تشکل های کارفرمائی کشور و هماهنگ ساختن کوشش ها و فعالیت های مرتبط با بخش های صنعت ، حرفه و خدمات ، ایجاد انگیزه و حمایت از سرمایه گذاری های مولد ، ایجاد زمینه های مطلوب برای همکاری ناشی از ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی مورد تقاضای اعضا می باشد.

حمیدرضا سیف در این نشست اظهار کرد: فرش دستباف ایران نیازمند ساماندهی در حوزه تفکر سیستمی در بخش های بازاریابی، آموزش و ... است. تلاش می کنیم کانون کارفرمایان فرش دستباف را پایه گذاری کنیم.

تشکیل کانون و انجمن های تخصصی فرش دستباف یکی دیگر از محورهای گفت و گو های ایشان بود و آموزش حرفه ای برای اعضا و تبدیل تشکل‌ها به یک نهاد قدرتمند در حوزه تصمیم گیری و مشورتی و تشکیل شورای هماهنگی برای دانشکده های فرش و تقویت استارت آپ های ملی فرش دستباف را از جمله اهداف بلند مدت این کانون بیان کردند.

وی افزود: تدوین تجربیات اساتید حوزه فرش دستباف ( به صورت مولتی مدیا و اپلیکیشن) در حوزه آموزش توسعه صادرات فرش دستباف هم چنین پیگیری موارد مرتبط با تحریم فرش دستباف ایران از طریق شوراها و مجامع داخلی و خارجی در ابعاد بین المللی را از جمله فعالیت های دبيركل كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران  ذکر کردند که سازمان بین المللی کار(ILO) ، سازمان بین المللی کارفرمایان (IOE) و ... از جمله آن هستند.

در خاتمه رئیس مرکز ملی فرش ایران اظهار داشت، مرکز ملی فرش ایران آمادگی خود را برای انعقاد تفاهم نامه همکاری برای توسعه فرش دستباف ایران اعلام می کند و ما می توانیم در هر استان یک انجمن تخصصی فرش دستباف را دایر کنیم.

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید