بازدید رئیس مرکز ملی فرش ایران از نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون داخلی IMM Cologne کلن آلمان

بازدید رئیس مرکز ملی فرش ایران از نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون داخلی IMM Cologne کلن آلمان

نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن (IMM Cologne) هر ساله از تاریخ ۱۸ الی ۲۴ ژانویه در شهر کلن برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، رئیس مرکز ملی فرش ایران و رئیس فراکسیون فرش و صنایع دستی از توانمندی ها و دستاوردهای این نمایشگاه دیدن کردند و در این خصوص با برخی از طراحان داخلى، رسانه ها و تشكل ها به گفت و گو پرداختند

  نمایشگاهی بین المللی برای عموم مردم است که هر ساله از تاریخ ۱۸ الی ۲۴ ژانویه در شهر کلن برگزار می شود. تمرکز اصلی این نمایشگاه که از بهترین نمایشگاه های آلمان است، مبلمان و طراحی داخلی معاصر است، اما مواد نوآورانه و پارچه و آخرین فن آوری طراحی نورپردازی معماری را هم به نمایش می گذارد. نمایشگاه مبلمان کلن اولین نمایشگاه طراحی داخلی سال نیست اما تنها انتخاب مشهوری است که بهترین غرفه داران و بازدیدکنندگان سطح بالا جهانی را در خود جای می دهد.

در این نمایشگاه، مدیران و افراد با نفوذ در این بازار بزرگ جهانی برای تجارت موفق در آینده دور هم جمع می شوند و دوره هایی را برگزار می کنند. نمایشگاه مبلمان کلن ایده های الهام بخش طراحی داخلی را برای پیشگامان این صنعت به نمایش می گذارد و انگیزه های جدیدی برای بازار فراهم می کند.

Jan Kath  یکی از مهمترین طراحان مدرن فرش در صحنه بین المللی، در نمایشگاه امسال کلن با استفاده از نقوش فرش دستباف ایران و طرح های مدرن، توجه بسیاری از حاضران را به خود جلب کرده بود. وی انطباق طراحی مدرن و طرح های سنتی را یک استراتژی رقابتی برای تقاضای مشتریان پویاتر و بیش تر معرفی می کند و انطیاق پذیری و سفارش سازی را از جمله اهداف خود بر می شمرد.

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید