حضور رئیس فراکسیون فرش و صنایع دستی در نمایشگاه دموتکس 2019

حضور رئیس فراکسیون فرش و صنایع دستی در نمایشگاه دموتکس 2019

علی وقف چی، رئیس فراکسیون فرش و صنایع دستی مجلس شورای اسلامی با شرکت در نمایشگاه دموتکس 2019 با جمعی از تجار و صادرکنندگان این حوزه گفت و گو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، علی وقف چی رئیس فراکسیون فرش و صنایع دستی در این بازدید اظهار داشت: زیبایی های فرش دستباف ایران در نمایشگاه هانوفر آلمان قابل مشاهده است. لازم است از  تولیدکنندگان و صادرکنندگان این هنر- صنعت حمایت شود.

تولید فرش در کشور علاوه بر مزایای اقتصادی که دارد، فرهنگ کشور ما را به دنیا معرفی می کند و افتخار ملی ما است. در ادامه پس از آن که فعالان و ذینفعان حاضر در نمایشگاه، پیشنهادات و مواضع خود را مطرح کردند، وقف چی افزود: باید مالیات بر ارزش افزوده در همه مراحل تولید و فروش فرش و صنایع دستی از تولیدکنندگان برداشته شده و فعالان این عرصه از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف شوند.

وقف چی تصریح کرد، حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی فرش دستباف از جمله، نمایشگاه تخصصی دموتکس آلمان عرصه بسیار وسیعی برای رقابت و نشان دادن توانمندی‌های تولیدی، تجاری و هنری فعالان صنعت فرش را فراهم می کند. صادرکنندگان ایران به خوبی می‌توانند در این نمایشگاه‌های کم نظیر، برای صنعت فرش بازاریابی کنند.

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید