دوره آموزشی تجار و صادرکنندگان فرش دستباف اصفهان برگزار شد

دوره آموزشی تجار و صادرکنندگان فرش دستباف اصفهان برگزار شد

دوره آموزشی تجار و صادرکنندگان فرش دستباف با هدف ارتقاء سطح آشنایی تجار و صادرکنندگان فرش دستباف با فرایند های مدیریت صادرات، مهندسی فروش و روش های مذاکرات تجاری تولید فرش دستباف، در شهر اصفهان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ در این دوره، بازاریابی بین المللی در فضای کسب و کار فرش دستباف ایران، بررسی نمونه فروشگاه های آنلاین فروش فرش دستباف، ثبت مالکیت معنوی فرش دستباف ایران، اصول و آداب تشریفات در جلسه ها و مذاکره های بین المللی،  ایجاد و مدیریت برند فرش دستباف ایران بیان شد.

دوره آموزشی تجار و صادرکنندگان فرش دستباف به همت مرکز ملی فرش ایران و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان و با همکاری مرکز آموزش بازرگانی استان، اجرا شد.

به نظر می‌رسد يكي از عوامل مهم و تأثیر گذار در صادرات و کاهش سهم بازار جهانی، عدم به‌کارگیری روش‌های نوين تجارت و بازاريابي و استفاده از ابزارهاي جديد است، از همین رو به کارگیری ابزار فناوری اطلاعات در فروش فرش يك ضرورت انكارناپذير مي‌باشد

گفتنی است؛ در این دوره آموزشی تجار و صادرکنندگان فرش دستباف از استان های قزوین.مرکزی.کردستان.زنجان.کرمان.تهران.خراسان رضوی.هرمزگان.همدان.جنوب کرمان.یزد.البرز.خراسان شمالی.چهارمحال و بختیاری.فارس.سمنان.اصفهان حضور داشتند.

منبع : مرکز ملی فرش ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی فرش نیوز در سایت منتشر خواهد شد
ارسال نظر جدید